Tadeusz Bryła jest uczniem klasy 7a mistrzostwa sportowego w piłce siatkowej. W grudniu wziął udział w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów. Pierwszy etap składał się z dwóch części: pisemnej, która odbyła się w szkole oraz korespondencyjnej. Uczestnicy olimpiady mieli miesiąc na rozwiązanie w domowym zaciszu bardzo trudnych zadań. W dniu 21 grudnia 2023r. otrzymaliśmy wiadomość, że Tadek został zakwalifikowany do II etapu w Krakowie. Brawo!

W dniu 13 stycznia 2024r. w Krakowie, na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Tadeusz Bryła przystąpił do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Sport i nauka mogą iść w parze, tego przykładem jest nasz uczeń Tadeusz Bryła.

Tadek przed Uniwersytetem Jagiellońskim.

Tadek zmierza do auli na konkurs.

Uczestnicy II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów - zdjęcie w auli, chwilę przed konkursem.

Po opuszczeniu Wydziału Matematyki i Informatyki UJ - pamiątkowe zdjęcie Tadka z rzeźbą Mikołaja Kopernika w roli studenta matematyki.