Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

Tuż przed przerwą świąteczną reprezentanci klas młodszych wzięli udział w międzyszkolnym konkursie logicznego myślenia, który odbył się w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu. Jaś, Antek i Aleksander wykazali się ogromną zdolnością zapamiętywania, wnioskowania, analizowania i logicznego myślenia. Janek Tomaka w kategorii klas trzecich okazał się zwycięzcą i zajął najwyższy stopień podium, a Antek Roskosz uplasował się na drugiej pozycji wśród kędzierzyńskich pierwszaków. Jesteśmy z Was dumni!!! Serdecznie gratulujemy naszej WSPANIAŁEJ TRÓJCE.

Zwycięzcy w kategorii klas trzecich - pierwszy od lewej stoi Jan Tomaka, który zajął pierwsze miejsce.

Zwycięzcy wśród pierwszaków - drugi od lewej strony to Antoni Roskosz.

Grupa dzieci, które zdobyły wyróżnienia - wśród nich Olek, uczeń drugiej klasy.

Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników konkursu z dyplomami i statuetkami oraz ich opiekunami.