Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

W dniach 07.05-08.05.2024r. klasy 2a, 2b oraz 2c wzięły udział w ekscytującej wycieczce do Pokrzywnej, malowniczego centrum turystycznego Gór Opawskich. Dwudniowy program pełen był atrakcji, które dostarczyły uczniom nie tylko wiedzy, ale również mnóstwo radości i wrażeń.
Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Zaginione Miasteczko Rosenau. Pani przewodnik zaprezentowała fascynujące historie o wydobywaniu złota w okolicy i przedstawiła legendy związane z tym miejscem. Zaginione Miasteczko Rosenau oferowało mnóstwo aktywności, z których wszyscy chętnie korzystali. W Parku Żywiołów uczniowie mogli dowiedzieć się więcej o sile natury, a w Ogrodzie Wody bawić się interaktywnymi instalacjami. Nie zabrakło emocji i wrażeń podczas korzystania z parku linowego, karuzeli oraz seansu w kinie 7D.
Drugiego dnia odbyła się wędrówka po górach, podczas której uczniowie mogli podziwiać piękne krajobrazy i dowiedzieć się więcej o lokalnej florze i faunie. Trasa prowadziła przez malownicze szlaki, dostosowane do możliwości młodych turystów. Wędrówka była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także do nauki i integracji.
Te dwa dni pełne przygód i atrakcji na pewno pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników. Wycieczka do Pokrzywnej była nie tylko okazją do nauki i zabawy, ale także do zacieśnienia więzi wśród wszystkich uczniów klas drugich.

Uczniowie klas drugich stoją przed budynkiem Kompleksu Hotelowego Chrobry i słuchają opowiadań przewodnika na temat legend związanych z okolicą, w tle piękna fontanna.

Uczniowie klas drugich pozują do zdjęcia w Parku Rosenau na tle zieleni oraz zabytkowego pałacyku.

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com