Szanowni Państwo,
Zwracam się do wszystkich klientów szkoły z prośbą o przestrzeganie reguł ustalonych w szkole na czas zwiększonej ostrożności w związku z zagrożeniem koronawirusem.
W szczególności proszę o regularne czytanie maili od wychowawców, nie wysyłanie przeziębionych dzieci do szkoły, ubieranie dzieci "na cebulkę".
Zachęcamy do zapoznania się z procedurami postępowania umieszczonymi pod linkami (w rozwinięciu artykułu):

Bieżące informacje i komunikaty

Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego znajdują się aktualne informacje na temat koronawirusa. Zachęcamy do ich odwiedzania:

Infolinia Ministerstwa Zdrowia

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformuj o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).