31 października (we wtorek) obchodziliśmy w szkole Święto Dyni. Kolorem przewodnim był oczywiście pomarańczowy, dlatego każdy założył coś w tym odcieniu. Klasopracownię ozdobiliśmy kolorami jesieni. Przynieśliśmy różne odmiany dyni, przygotowaliśmy jesienne dekoracje, girlandy oraz kompozycje z liści, grzybów, kasztanów i żołędzi. To był radosny i bardzo pomarańczowy dzień. Dodatkowo zyskaliśmy okazję do integracji zespołu i możliwość współpracy.

Uczniowie klasy 5a ubrani na pomarańczowo z dekoracjami jesiennymi

Ozdabianie klasopracowni na Dzień Dyni