W środę, 31 stycznia 2024r. odbył się apel podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów klas VI-VIII w pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/2024. Podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu poszczególnych klas, a także działalność  społeczną uczniów. Młodzież chętnie angażowała się w życie swojej klasy oraz szkoły. Uczniowie brali aktywny udział w apelach i akademiach, w różnych akcjach charytatywnych organizowanych przez naszą szkołę. Byli współorganizatorami m.in. Festynu Jesiennego oraz Koncertu Świątecznego "Miasto Muzyką Malowane - MAMY MOC", przygotowując występy wokalne oraz stoiska tematyczne. Uczestniczyli w wielu imprezach i wycieczkach klasowych, wyjściach do kina, teatru. Nagrodzono uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, konkursach i akcjach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski oraz Rzecznika Praw Ucznia, a także ogromną grupę uczniów, którzy odnieśli sukcesy sportowe. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy, czekolady oraz słodkie upominki.
Dyrektor szkoły, p. Damian Szyszko, złożył gratulacje i wręczył nagrody w postaci stypendiów uczniom, którzy w I półroczu osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz odnieśli sukcesy przedmiotowe lub sportowe na szczeblu miejskim, wojewódzkim bądź krajowym.

Opiekun grupy wiekowej klas VI-VIII prowadzi apel podsumowujący I półrocze

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, wszystkim życzymy wielu sukcesów, radości  i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wspaniałych wyników w sporcie.

Opiekun grupy wiekowej klas VI-VIII: Katarzyna Węglorz-Koza

Uczniowie grupy wiekowej klas VI-VIII

Wyróżnieni uczniowie w konkursie - Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT

Wyróżnieni uczniowie w konkursie Samorządu Uczniowskiego - Najżyczliwsza osoba w klasie