Naszą szkołę odwiedził Pan Kleks oraz jego pomocnicy. Bal karnawałowy najmłodszych klas był kolorowy, szalony, wypełniony muzyką i tańcami. Sala gimnastyczna ozdobiona balonami oraz guzikami powitała uczniów tego dnia. Uczniowie przebrali się  za postacie z bajek, gier czy filmów. Były brokatowe tatuaże, malowanie twarzy, magiczna fotobudka czy balonowe czary. Tancerki z Zespołu tanecznego Spin przygotowały choreografię, którą nauczyły uczestników. W finale balu wszyscy razem odtańczyli wspólny taniec. Taką niespodziankę przygotowała młodzież z Publicznej Szkoły nr 3 im. Mikołaja Reja o profilu hotelarskim. Realizując innowację pani Karoliny Sadyk pt. "Animacje czasu wolnego" stworzyli projekt "Witajcie w naszej bajce!". Dziękujemy!

Uczniowie szkoły bawiący się na balu

Uczniowie klasy 1a w strojach karnawałowych

Uczniowie klasy 1b w przebraniach