Minął wrzesień, a razem z nim pierwszy miesiąc nauki i zabawy w świetlicy - krainie radości. Powitaliśmy nowych uczniów klas pierwszych. Zorganizowaliśmy wiele wspólnych zajęć, aby nasi najmłodsi mogli się dobrze poczuć w nowym miejscu. Piękna pogoda pozwalała nam spędzać czas w dobrych humorach na boisku szkolnym i placu zabaw. Wśród zabaw z kolorowymi kropkami spędziliśmy Dzień Kropki. Z okazji Dnia Przedszkolaka zaprosiliśmy dzieci z sąsiadujących przedszkoli, aby wspólnie obchodzić Dzień Jabłka. Dużo czasu w świetlicy poświęciliśmy na rozmowy o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko, bo bezpieczeństwo w świetlicy i na korytarzach szkoły jest bardzo ważne. Wiele radości sprawiały świetliczakom zabawy konstrukcyjne z kolorowymi klockami. Z końcem września przyszła do nas jesień. Pogoda nam dopisywała, a na drzewach pojawiły się kolorowe liście, które dzieci bardzo chętnie zbierały. Na zajęciach plastycznych powstawały urokliwe prace plastyczne, które zdobiły tablice ścienne. Zapraszamy do fotorelacji.

Zabawy konstrukcyjne z klockami.

Wspinaczki na zjeżdżalni

Przejście po równoważni.

Zabawy na zjeżdżalni

Prace plastyczne dzieci.

Dzień Kropki w świetlicy

Obchody Dnia Kropki w świetlicy szkolnej.

Wrześniowe obchody Dnia Jabłka

Degustacja różnych odmian jabłek

Milena i Aniela na zajęciach plastycznych

Jabłka - prace plastyczne na gazetce