12 lutego obchodziliśmy w świetlicy Dzień Babci i Dziadka połączony z zabawą karnawałową.
Serdeczne powitanie skierował do zebranych gości dyrektor szkoły pan Damian Szyszko.
To piękna uroczystość, mocno przeżywana przez dzieci, rodziców, a najbardziej samych dziadków. Celebrując ich święto, pokazujemy, jak ważni są w naszym życiu, doceniamy ich miłość, codzienną życzliwość, czas, spokój i cierpliwość. Niespodziankę dla babć i dziadków przygotowały wnuczęta. Zaprezentowały zebranym gościom swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy dzieci.
Po występie dzieci zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy wypełnionej muzyką tańcami, różnymi konkursami. Było tak fantastycznie, tak entuzjastycznie, tak kolorowo i tak tanecznie, że tego nie da się opisać. To koniecznie trzeba zobaczyć na zdjęciach.
Dziękujemy wszystkim  Babciom i Dziadkom oraz Rodzicom naszych uczniów za przybycie, za poświęcenie swojego cennego czasu, za cudowną, pełną radości atmosferę, jaką stworzyli podczas balu. Dziękujemy za codzienną pomoc, dobrą radę, życzliwość oraz troskę nad wnukami. Życzymy dużo zdrowia i samych powodów do uśmiechu. Zapraszamy ponownie za rok!

Bal z babcią i dziadkiem - dekoracja

Natalka recytuje wierszyk

Dzieci witają gości

Taniec wnucząt