W dniach 8 i 9 grudnia 2023 roku wolontariusze naszego Szkolnego Koła Caritas po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności "Tak. Pomagam!" Przez dwa dni zbieraliśmy produkty żywnościowe w sklepie Lidl przy al. Jana Pawła II. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Dwie wolontariuszki przy wejściu do sklepu Lidl rozdają ulotki, jedna trzyma plakat.

Wolontariuszka stoi przy wejściu i rozdaje ulotki.

Dwie wolontariuszki z plakatami przed wejściem do sklepu Lidl.

Wolontariuszka stoi z puszką Caritas w sklepie Lidl

Trzy wolontariuszki przy wejściu do sklepu Lidl: rozdają ulotki, trzymają plakat.

Wolontariusz stoi z puszką Caritas w sklepie Lidl.

Dwie wolontariuszki stoją z ulotkami i plakatem przy wejściu do sklepu Lidl.