Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

31 maja uczniowie i nauczyciele wracają do nauki stacjonarnej. Po prawie siedmiu miesiącach nauki zdalnej i niespełna dwóch tygodniach pracy w systemie hybrydowym spotkamy się wszyscy w klasach, na korytarzach i boiskach.

Uczniowie klas VIII zakończyli egzaminy. Wszyscy nauczyciele trzymali kciuki. Teraz nadszedł czas wyboru nowej szkoły, wierzę, że to będą dobre wybory.

Informacje bieżące dla uczniów, obowiązujące od 31 maja 2021 roku:

1. Obowiązuje plan lekcji zamieszczony w e-dzienniku, sprawdźcie proszę.
  2. Zwróćcie uwagę na sale lekcyjne – w dniach nauki hybrydowej był inny przydział sal.
  3. Przypomnijcie sobie obowiązujące procedury bezpieczeństwa – zawarte są w tym artykule na stronie szkoły.
  4. Klasy I-V wchodzą wejściem A, klasy VI – VIII wejściem C.

Życzymy radosnych chwil w szkole, udanych spotkań i odkrywania wielu pozytywnych aspektów nauki szkolnej.

Bożena Łotecka