Szkoły ponadpodstawowe planują w najbliższym czasie mnóstwo działań promocyjnych oraz inicjatyw umożliwiających ósmoklasistom lepsze poznanie szkół, ich oferty  edukacyjnej,  atmosfery, bazy lokalowej itd. Znajdziecie wśród nich festiwale nauki, seminaria, konkursy i wiele innych. Śledząc strony internetowe szkół oraz ich profile w mediach społecznościowych, na pewno nie przegapicie informacji o tych wydarzeniach.

W szkołach ponadpodstawowych powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego planowane są oczywiście także DNI OTWARTE. Poniżej zamieszczamy informacje o planowanych terminach tych wydarzeń. Bardziej szczegółowych informacji szukajcie na plakatach informacyjnych i na oficjalnych kanałach placówek.

18 kwietnia 2023

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu (budowlanka)

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte (żegluga)

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu (kozielskie liceum)