Klasa 1c wystartowała już całą parą w ogólnopolskim projekcie „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. Projekt ten ma na celu rozwijanie u dzieci aktywności czytelniczej, aktywnego słuchania oraz integrację zespołu klasowego. Nasz klasa wybrała książkę "Drzewo do samego nieba" Marii Terlikowskiej. Dzieci siedząc w kręgu na dywanie uważnie słuchają czytanej książki. Po każdym rozdziale jest wiele ciekawych pytań i odpowiedzi. Klasa wykonała już pierwszą stronę lekturnika oraz ulepiła z plasteliny czytusie. Czytamy dalej!