W czwartek 10.10.2019r. w Namysłowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w  Sztafetowych  Biegach  Przełajowych. Na starcie stanęli uczniowie szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z całego województwa. Start i meta biegu znajdowały się na stadionie miejskim, a trasa przebiegała po ścieżkach parkowych. Zespoły walczyły o tytuł Mistrza Województwa i awans do finału krajowego. Uczniowie szkół podstawowych startowali na dystansie 800m, natomiast uczniowie  reprezentujący szkoły ponadgimnazjalne biegali na dystansie 1200m. Każda drużyna składała się z 8 zawodników, a w każdej kategorii startowało kilkanaście zespołów. Nasze dziewczęta wywalczyły 10 pozycję w województwie.

Skład i czasy naszej drużyny