Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej". Aż 59 śmiałków stanęło na wysokości zadania i zmierzyło się z wymagającym testem wiedzy. Swoją postawa okazali zainteresowanie nauką oraz ambicję. Okazało się, że dwanaścioro z nich uzyskało tytuł laureata! Oto najlepsi:

Zadowolone i uśmiechnięte pierwszaki jako najliczniejsza grupa pisząca test w czytelni szkolnej.

W kategorii klas 1:

Antoni Roskosz

Franciszek Niedziela

Zuzanna Gulbierz

Bogna Witkowska

Matylda Kondraciuk

Amelia Krajewska

W kategorii klas 2:

Kaja Kasperska

Alexander Wilczek

Aleksander Paszek

Hanna Wójcik

W kategorii klas 3:

Marta Toczek

Michalina Bryła

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Na uwagę zasługuje również fakt, iż Antoś z klasy 1a zajął pierwsze miejsce w kraju. Brawo Antek!

Grupa uczniów z klasy 2 i 3 na stołówce szkolnej rozwiązuje zestaw zadań konkursowych.

Drugoklasiści i trzecioklasiści w trakcie rozwiązywania zadań konkursowych.