23 maja w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla naszych drugoklasistów. Do udziału w konkursie zgłosiła się na prawdę spora grupa uczniów, co sprawiło nam ogromną radość. Treści zadań obejmowały zakresy poznanych zagadnień oraz zdobytych w trakcie tego roku szkolnego umiejętności. Z pośród siedemnastu uczestników wyłoniono sześciu zwycięzców:

1 miejsce:
Aleksander Wilczek 2a oraz Iwo Ciesielka 2b

2 miejsce:
Natalia Czeczil 2a oraz Jakub Serafin 2c

3 miejsce:
Hanna Wójcik 2a oraz Jakub Ostropolski 2c

Uczniowie siedzą w ławkach i rozwiązują zadania konkursu matematycznego.

Zwycięzcom gratulujemy! Dyplomy oraz słodką nagrodę wręczymy podczas uroczystego apelu podsumowującego 19 czerwca.