Już po raz 10 w naszym mieście odbył się "Bieg Koziołków" organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jubileuszowa impreza pierwotnie miała odbyć się w maju, ale z uwagi na sytuację epidemiczną organizator przesunął zawody na 22 sierpnia. Jak zwykle w programie zawodów znalazły się również biegi dla dzieci. Wśród odważnych i spragnionych biegania byli także reprezentanci naszej szkoły, którzy prawie wszyscy uplasowali się na podium. Wynik naszych uczniów:

Zawodnicy biegną ulicami naszego miasta

rocznik 2007
1 miejsce Laura Świerczek kl. 7b