W maju odbył się VI przegląd piosenki wszelakiej pt.: "Majowe Nastroje". Konkurs zorganizowany był przez Miejski Ośrodek Kultury i Publiczną Szkołę Podstawową nr 9. Uczniowie naszej szkoły również brali udział w tym konkursie. Przegląd obejmował powiat kędzierzyńsko-kozielski. W konkursie zostały zaprezentowane 42 piosenki. Nasz uczeń, piątoklasista Adam Dziendzioł zdobył nagrodę Grand Prix, wyróżnienie w kategorii klas 6-8 zdobył uczeń klasy 7 - Wojciech Toczek. Gratulujemy!

Pamiątkowe zdjęcie po wręczeniu nagrody Grand Prix dla Adama Dziendzioła

Adam Dziendzioł podczas występu

Adam Dziendzioł ze statuetką Grand Prix

Wojciech Toczek z wyróżnieniem za występ