Piękne reprezentantki naszej szkoły na "Przeglądzie Marzanna 2023" organizowany przez ODK "Komes". Były to: z klasy 1a- Kaja Kasperska; 2a- Emilia Ścieszka, Amelia Mikulska, Marta Toczek, Julia Kurelowska, Nina Kiełt; z klasy 2c- Michalina Bryła, Milena Łyś, Zuzanna Olechowski oraz Hanna Grabowska. Prezentowały wiersz W. Bełzy "Modlitwa polskiej dziewczynki", S. Szymura "Wylicznaka II" (po śląsku) oraz zaśpiewały "Opolskie dziouchy". Gratulacje dla dziewczyn za piękny występ!

Przed budynkiem szkoły - zespół gotowy do udziału w konursie.

Występy w ODK Komes.

Po występie - zespół zespół prezentuje zdobyte nagrody.

Zuzia i Marta - radość po występie.

Po występie - Kaja i Julia prezentują dyplom.

Pamiątkowe zdjęcie w osiedlowym amfiteatrze.