W poniedziałek 18.12.2023 r. odbył się VII Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "Mistrz Słówek" dla klas  6-8.

Głównymi celami konkursu było poszerzenie poznanego słownictwa, wdrażanie do współpracy w grupie, stworzenie warunków do osiągnięcia sukcesu oraz uczenie zdrowej rywalizacji.

W konkursie wzięło udział sześć szkół podstawowych z Kędzierzyna-Koźla. Nasi uczniowie 7 klasy dwujęzycznej w składzie: Magdalena Wójcik, Adam Guzy, Amelia Piechaczek, Piotr Morawski zajęli I miejsce. Serdeczne gratulacje!

Reprezentanci naszej szkoły - uczniowie z klasy 7d dwujęzycznej

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników konkursu

Uczestnicy wykonują trzecie zadanie konkursowe

Grupa z naszej szkoły wykonuje czwarte zadanie konkursowe, w tle komisja konkursowa