Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką! Noc z piątku 27 na 28 października uczniowie z klas 2a, 2c i 3c postanowili spędzić w szkole. Podczas "nocki w szkole" dzieci zobaczyły szkołę od innej, mniej oficjalnej strony. Wspólne nocowanie zaczęło się od dyskoteki, na którą uczniowie przybyli w niecodziennych kreacjach. Dzieci tańczyły, bawiły się oraz aktywnie brały udział w konkursach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Po hucznej zabawie przyszedł czas na pizzę i seans filmowy w swoich klasach.
Piątkowa noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. Z pewnością wszyscy zapamiętamy ją na długo!

Dzieci pełne radości tańczą do muzyki.

Dzieci z zaangażowaniem uczestniczą w konkursie zorganizowanym przez rodziców.

Uczniowie klasy 3c prezentują swoje niecodzienne kreacje.

Uczniowie klasy 2c wspólnie oglądają bajkę.

Uczniowie klasy 2a jedzą pizzę.