12 października uczniowie klasy 5a byli w  kinie Chemik na spektaklu pt. Teatralne ABC. To było naprawdę oryginalne przedstawienie. Świetna obsada aktorska i bardzo ciekawa konwencja sprawiły, że uczniowie i nauczyciele byli zachwyceni.  Przedstawiono historię młodego urwisa, który nie potrafił zachować się w teatrze-przeszkadzał aktorom i widzom. Dzięki scenie i przygodom, bohater dostrzegł magię teatru i docenił pracę aktorów. Spektakl uświadamia jak trudna jest praca ludzi teatru, jak ważna jest dykcja, interpretacja tekstu, czy umiejętność rozpłakania się na zawołanie. To było rzeczywiście teatralne ABC w nieco zaskakującym wydaniu.

Aktorzy na scenie

Uczniowie na schodach przed kinem Chemik