W czwartek 30 listopada w klasie 2a obchodziliśmy andrzejki. Uczniowie w tym dniu przenieśli się do świata wróżb i przepowiedni. Wszyscy świetnie się bawili, sprawdzając kim zostaną w przyszłości. Mamy ogromną nadzieję, że przepowiednie się spełnią, ponieważ wróżby jasno mówią, że naszych uczniów czeka świetlana, pełna przygód i podróży przyszłość. Na zakończenie dzieci uruchomiły swoją wyobraźnię i kreatywność tworząc piękne prace plastyczne, oczywiście w andrzejkowym klimacie.

Dzieci prezentują wykonane przez siebie andrzejkowe prace plastyczne.

Chłopcy prezentują wylosowane wróżby andrzejkowe.

Dziewczynki prezentują wylosowane wróżby andrzejkowe.