6 grudnia to dzień niezwykły, pełen niespodzianek. Klasa 3b z tej okazji uczestniczyła w warsztatach robienia i pieczenia pizzy. Dzieci dowiedziały się jak powstaje pizza,  poznały sekrety kuchni włoskiej, a następnie robiły swoją własną pizzę. Samodzielnie zrobiona pizza każdemu smakowała wyśmienicie. Następnie dzieci uczestniczyły w konkursie rozpoznawania smaków. Po skończonych warsztatach każde dziecko dostało dyplom "Małego pizzerino".

Dzieci stoją w grupie, ubrane w zielone fartuszki i czapeczki kucharskie, z tyłu wnętrze pizzerii.

Dzieci w czapeczkach mikołajkowych stoją w grupie, z tyłu osoby prowadzące warsztaty i wychowawca klasy.

Dzieci siedzą przy stołach w pizzerii i słuchają prowadzącego warsztaty.

Czworo dzieci siedzi na krzesłach, trzymają kubeczki i uczestniczą w konkursie rozpoznawania smaków.

Dzieci  w czapeczkach mikołajkowych w klasie na dywanie wspólnie pozują z panią przebraną za elfa.