6 grudnia to dzień, na który każde dziecko czeka z utęsknieniem cały rok! My też czekaliśmy i się doczekaliśmy. Tego dnia w naszej klasie dominowała stylizacja mikołajkowa - każdy założył coś czerwonego, czapeczkę mikołajkową lub inny świąteczny gadżet. Z samego rana odwiedził nas Mikołaj, z którym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wyruszyliśmy do parku na śnieżne zabawy. Losowo utworzyliśmy grupy i przystąpiliśmy do śnieżnych konkurencji. Współpraca i kreatywność okazały się bezcenne. Za udział i zaangażowanie otrzymaliśmy mikołajkowe słodkości. Ostatnim punktem na mapie atrakcji tego dnia był seans w kinie Chemik. To były mikołajki pełne magii, wrażeń i radości!

Uczniowie klasy 5a z Mikołajem i wychowawcą

Klasa 5a z Mikołajem

Grupa dzieci z mini bałwankiem o wysokości 25cm.

Grupa dzieci prezentująca efekt swojej pracy - bałwan o wzroście 195cm.

Grupa prezentująca efekt swojej pracy - leżący bałwan o wysokości 250cm.