Dzisiaj zorganizowaliśmy klasowe warsztaty przedświąteczne. Program był bardzo ambitny. Każdy miał zrealizować trzy zadania: przygotować ozdobę choinkową, wykonać kartkę świąteczną i udekorować choinkę klasową.
Dzięki naszej kreatywności i zaangażowaniu stworzyliśmy przepiękne, unikatowe prace. Wszystkie wykonane przez nas ozdoby znalazły swoje miejsce na choince, a przygotowane przez nas kartki ozdobiły przestrzeń lub uradowały serca innych.
Takie zajęcia doskonale rozwijają kreatywność, zdolności manualne, wrażliwość na piękno, a także sprzyjają zacieśnianiu więzi.

Wychowawca klasy Anna Wysoczan

Bombka i gwiazdka na choince, ozdoby wykonane przez uczniów klasy 5a

Uczniowie siedzą w ławkach i wykonują ozdoby świąteczne

Uczniowie siedzą w ławkach i ozdabiają bombki