W dniu 2 czerwca 2024r. w naszej szkole odbył się VII FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "TRELE MORELE". Festiwal miał na celu upowszechnianie śpiewu wśród dzieci i promowanie dziecięcej twórczości artystycznej. W konkursie wzięło udział 4 grupy przedszkolne. Poziom konkursu był na miarę FESTIWALU OPOLSKIEGO, uczestnicy byli znakomicie przygotowani pod względem doboru repertuaru, stroju do prezentowanej piosenki, inscenizacji ruchowej, a ogólny wyraz artystyczny spowodował, że Jury miało sporo pracy. Festiwalowi towarzyszyła atmosfera dziecięcej radości i zabawy. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła grupa z PP nr 23
II miejsce zajęła grupa z PP nr 26
III miejsce zajęła grupa z PP nr 12
Wyróżnienie otrzymała grupa z PP nr 9

Młodzi artyści otrzymali piękne nagrody i upominki. Wszystkim uczestnikom festiwalu serdecznie gratulujemy!

Dzieci trzymają w ręce dyplomy i pozują do zdjęć.

Dziewczynki w czerwonych spódniczkach tańczą na scenie.

Dzieci w strojach żab tańczą.

Dziewczynki w strojach wiosny śpiewają piosenkę.

Dziewczynki w biało-granatowych strojach podnoszą ręce do góry.

Dzieci z nagrodami pozują do zdjęć.