W czwartek, 21.10.2021r. grupa lekkoatletów z klasy 8b miała możliwość bezpłatnego skorzystania ze sportowego stadionu miejskiego "Kuźniczka". W tym dniu pod okiem trener Beaty Nowak odbył się trening przed ostatnimi zawodami "Lekkoatletyczna Jesień 2021". Mimo deszczowej pogody nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy przystąpili do ćwiczeń. Po intensywnej wspólnej rozgrzewce mogli kształtować swoją szybkość i wytrzymałość na bieżni oraz popracować nad skocznością. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnił nam nie tylko bieżnię, ale również skocznię wzwyż i w dal. Młodzi sportowcy mieli więc okazję skorzystać z profesjonalnych skoczni. Mogli również doskonalić konkurencje rzutowe. Intensywnie spędzony czas na stadionie wycisnął krople potu na czołach, ale także wzbogacił doświadczenia sportowe lekkoatletów, którzy uświadomili sobie, jak ważną rolę w osiąganiu dobrych wyników ma obycie z miejscem startu. Zmęczeni, ale zadowoleni, już mentalnie przygotowywali się do ostatniego w tym sezonie startu. Jakie będą efekty, okaże się już wkrótce na zawodach.

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich trenujących lekkoatletów

Biegi sprinterskie

Kształtowanie szybkości