Na szkolnym placu zabaw w słoneczną sobotę 15 kwietnia o godz. 10:00 stanęły stoiska z rozmaitościami. Niektórzy ze zdumieniem spoglądali na rozstawione kramy. Mogli tu nabyć różne towary (m.in. odzież, biżuterię, wazony, książki) po korzystnych cenach. Mogli także sami zaproponować cenę.
Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zieleń przy szkolnym placu zabaw.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wsparcie inicjatywy i już teraz zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszych kramów w czasie czerwcowego "Festynu Rodzinnego"

Skarby na pchlim targu.

Pierwsi nabywcy skarbów na pchlim targu.

Książki przyciągają kupujących.

Pudło z cudeńkami wzbudza zainteresowanie.

Stoisko z odzieżą też ma swoich zwolenników.