Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Pan dyrektor Damian Szyszko powitał wszystkich pracowników szkoły, uczniów i gości. W uroczystości udział wzięła Prezydent Miasta pani Sabina Nowosielska oraz Przewodniczący Rady Rodziców pan Bartosz Wach.
Przedstawiciele Samorządów Uczniowskich w imieniu całej społeczności szkolnej, powitali nowego dyrektora słowami: "W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy panu dyrektorowi wielu sukcesów w pracy, żeby pan dyrektor jak dyrygent w orkiestrze kierował naszą szkołą. Wyznaczał takt, tempo i nadawał rytm naszej pracy. Zrobimy wszystko, żeby pana oczy świeciły i widać w nich było radość, pasję oraz powód do dumy z naszych osiągnięć, aby pod pana batutą nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania. Obiecujemy, że zadbamy, aby się Pan dyrektor nie przepracował. Wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pana życia i życia naszej szkoły! Prosimy przyjąć batutę jako symbol języka, który jest znany na całym świecie."
Uczniowie wręczyli panu dyrektorowi batutę, by jak dyrygent w orkiestrze kierował naszą szkołą. W krótkiej części artystycznej uczniowie pokazali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Uroczystość zakończono życzeniami, by ten rozpoczynający się rok szkolny był dobrym i satysfakcjonującym rokiem dla uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Pan dyrektor Damian Szyszko uroczyście otworzył nowy rok szkolny.

Uczniowie z uwagą wysłuchali przemówienia pana dyrektora i zaproszonych gości.

Prezydent Miasta pani Sabina Nowosielska powitała uczniów naszej szkoły.

Klasy początkowe gotowe do nowego roku szkolnego.

Przedstawiciel SU w imieniu społeczności szkolnej złożyli życzenia nowemu dyrektorowi szkoły.

Miłosz i Weronika prowadzili uroczystość.

Uczennice pięknie zaśpiewały piosenkę pt. Czas powrotu.

Uczniowie klasy 3c zatańczyli do piosenki Michaela Jacksona.

Gromkimi brawami nagrodzono uczniów z klasy 3c.

Przewodniczący Rady Rodziców pan Bartosz Wach powitał uczniów naszej szkoły.