Powitanie jesieni kolejną edycją festynu pt.: "Złota jesień ze stowarzyszeniem RAZEM" organizowanego przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego już za nami.

W tym roku pogoda powitała nas deszczem, dlatego impreza została przeniesiona do budynku szkoły.

Jako organizator z ramienia Stowarzyszenia RAZEM pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym osobom. Wyrazy podziękowania składam w szczególności:

• DZIECIOM - tym młodszym z Przedszkola nr 26, klas 1-3 oraz 4-6, artystom z DK "Skrzaty", "Komesiaki" i "Dance Kids"  oraz występującemu na scenie  Opolskiemu Klubowi Tekwondo za pokaz interesującego treningu. Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowała też absolwentka naszej szkoły Julia Panek.
  • RODZICOM zaangażowanym przy organizacji festynu i jego obsłudze. Dziękujemy za wszelkie dary na kiermasz. Po raz kolejny wykazujecie chęć do działania w swoim wolnym czasie, Wasza postawa jest godna naśladowania.
  • DOROSŁYM zaangażowanym w organizację naszego przedsięwzięcia: grupie teatralnej nauczycieli, występującym w pouczającym przedstawieniu Bajkowy galimatias, dyrekcji, nauczycielom i osobom z obsługi PSP 19.
  • MIESZKAŃCOM OSIEDLA PIASTY – jak zwykle mieszkańcy naszego osiedla nie zawiedli nas i całymi rodzinami świętowaliśmy piękną, złotą jesień.

Dziękujemy: za grilla, pajdę chleba ze smalcem, zupę dyniową, bigos, smaczne wypieki, przetwory, roślinki i wiele, wiele innych dóbr.

Miniona sobota byłaby tylko kolejną, zwyczajną, jakich w kalendarzu wiele, a była jedyną w swoim rodzaju, piękną, wspólną inicjatywą.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Stowarzyszenia RAZEM