Dziękuję wszystkim uczniom naszej szkoły za aktywne włączenie się do świętowania obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF.
Dziękuję serdecznie wszystkim wychowawcom, którzy realizowali w ramach tej akcji różne formy aktywności w swoich klasach, a także dzielnie motywowali swoich uczniów do podejmowania działań.
Dziękuję uczniom klasy 5a za ogromne zaangażowanie w przygotowanie niebieskiego festiwalu praw dziecka.
Szczególne podziękowania dla uczniów klasy 6a oraz ich wychowawcy, pani Doroty Rogulskiej, za wsparcie na stoisku ze słodkościami.
Osobne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego za współpracę.

Rzecznik Praw Ucznia - Anna Wysoczan

Dziękuję!