Pod koniec stycznia odbył się apel grupy wiekowej klas 4-5, którego celem było podsumowanie pracy w I półroczu.
Opiekun grupy, pani Anna Wysoczan,  przedstawiła dotychczasowe sukcesy uczniów. Doceniono ich osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych, a także ich udział w projektach szkolnych oraz akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Laureaci odebrali dyplomy, upominki i bony podarunkowe z rąk dyrektora szkoły, pana Damiana Szyszko. Na koniec pan dyrektor wręczył stypendia za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w II półroczu!

Opiekun grupy wiekowej: Anna Wysoczan

Uczniowie klas 4-5 nagrodzeni za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Uczniowie klas 4-5 ubrani na galowo uczestniczą w apelu podsumowującym pracę w pierwszym półroczu.

Uczniowie klasy 5a, którzy otrzymali stypendium.