Dzień Świętego Walentego w klasie 2a upłynął w przyjaznej atmosferze. Uczniowie obdarowali się wzajemnie "przyjacielską kartką walentynkową". Każdy napisał coś miłego i życzliwego wylosowanej osobie, dla której zrobił kartkę. Chętni uczniowie odczytali swoje "walentynki" na forum klasy. Dzień zakończyliśmy w cudownych nastrojach i z uśmiechem na twarzy, ponieważ miłe słowo i życzliwość nic nie kosztują, a poprawiają humor i relacje międzyludzkie.

Chłopcy z kartkami walentynkowymi.

Chłopcy prezentują swoje kartki walentynkowe.

Uczniowie oglądają otrzymane kartki.

Dzieci czytają kartki walentynkowe.

Dziewczynki prezentują otrzymane kartki.