Uczniów klas 7 i 8 zachęcamy do udziału w konkursie: "Wiedza o zawodach rzemieślniczych" W tym filmie  instruktażowym znajdziecie opis całej rejestracji, aktywacji konta, logowania się do platformy z bazą wiedzy oraz konkursu próbnego i właściwego.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu rzemiosła, a także zintegrowanie uczniów z organizacją cechową oraz promowanie dualnego systemu nauki. Tematyka konkursu obejmuje wiedzę z zakresu zawodów rzemieślniczych m.in.: fryzjer, murarz-tynkarz, cukiernik, piekarz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik, elektryk,... itd. Kod dla naszej szkoły został przekazany wszystkim uczniom klas 7-8.

plakat konkursowy - tekst z obrazka w artykule

Atrakcyjne nagrody!!!

I miejsce laptop
II miejsce tablet
III-V miejsce telefon komórkowy
VI-XV miejsce słuchawki, głośniki i inne

Szczegółowy wykaz nagród dostępny w regulaminie konkursu oraz na platformie.

Życzymy wszystkim samych sukcesów i przede wszystkim dobrej zabawy!