Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu na projekt koszulki promującej język francuski pt. "La France sur mon T-shirt".

Organizatorami konkursu są III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie i SP 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie we współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce PROF-EUROPE oddział Lublin. Konkurs objęty jest patronatem Instytutu Francuskiego w Warszawie.

Konkurs jest dwuetapowy, każda szkoła ma prawo przesłać 5 prac do etapu ogólnopolskiego. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie III LO w Lublinie nie później niż do dnia 9 stycznia 2023 roku.

Regulamin konkursu - plik pdf, 275 KB