21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji, jak co roku, społeczność uczniowska naszej szkoły bardzo aktywnie celebrowała tak ważne i potrzebne wydarzenie. Do akcji przyłączyli się nauczyciele, którzy podczas zajęć poruszali tematykę związaną z powyższym pojęciem - ŻYCZLIWOŚCIĄ. Wszyscy przyszli tego dnia ubrani w kolorze żółtym - symbol radości i optymizmu. Hol na parterze naszej szkoły zamienił się tego dnia w aleję życzliwości- na korytarzu pojawiła się "Skrzynka życzliwości", by każdy uczeń mógł wrzucić do niej życzliwe liściki, pozdrowienia, laurki, które później Samorząd Uczniowski rozdał adresatom.

Uczniowie klasy 1a pozują przed tablicą promującą Światowy Dzień Życzliwości i prezentują wykonane przez siebie podczas zajęć wesołe emotki z papieru.

Uczniowie klasy 3a pozują przed tablicą promującą Światowy Dzień Życzliwości.