W piątek 24 listopada uczniowie klas 1-3 obchodzili w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W związku z obchodami tego najulubieńszego według wszystkich dzieci dnia Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. "Uszyj misia". Uczniowie klas 1-3 bardzo licznie wzięli w nim udział. Misiów było bardzo dużo, każdy wyjątkowy, cudowny i pluszowy. Mały samorząd wybrał zwycięzców, którzy otrzymali nagrody rzeczowe oraz przyznał kilka wyróżnień. Wyniki w rozwinięciu artykułu.

Zdjęcie przedstawia stół oraz dwie ustawione za nim niebieskie tablice. Na stole ułożone są misie uszyte przez uczniów na konkurs.

Klasy 1:
I miejsce: Kinga Paćko
II miejsce: Emilia Wencel
III miejsce: Zuzia Gulbierz
Wyróżnienia: Emilka Drabik oraz Tymek Kasprzak

Klasy 2:
I miejsce: Kacper Szalkowski
II miejsce: Bartek Honczarek
III miejsce: Tymek Idzi oraz Kuba Serafin
Wyróżnienia: Ola Szałas oraz Michelle Dudek

Klasy 3:
I miejsce: Paulina Sterkowicz

Gratulujemy!

Zdjęcie przedstawia niebieską tablicę, na której umieszczone są zwycięskie misie, uszyte przez uczniów klas pierwszych.

Zdjęcie przedstawia niebieską tablicę, na której umieszczone są zwycięskie misie, uszyte przez uczniów klas drugich i trzecich.