Czwartek 30.11.2023 w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana klasy w naszej szkole zamieniły się w miejsce czarów i magii.
Koniec listopada to czas tradycyjnych zabaw i wróżb andrzejkowych. W przeszłości wróżby w Wigilię św. Andrzeja traktowane były bardzo poważnie i uczestniczyły w nich wyłącznie dziewczęta. Z czasem jednak andrzejkowe wróżby dziewczęce stały się przede wszystkim zabawą, traktowaną na wesoło i z humorem. Kultywując tę tradycję, 30 listopada 2023r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski oraz Mały Samorząd Uczniowski, wspólnie zorganizowały andrzejkowe zabawy i wróżby dla wszystkich uczniów. Były tańce przy ulubionej muzyce w holu szkoły, wróżby, konkursy oraz słodki poczęstunek.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego prezentują przy przystrojonym stoliku wróżby andrzejkowe, w tle stoi niebieska tablica z napisem ANDRZEJKI.

Cztery uczennice należące do Samorządu Uczniowskiego przebrane za czarownice  stoją przy stoliku, na którym ułożone są andrzejkowe wróżby oraz kolorowe lampiony.

Uczennice Małego Samorządu Uczniowskiego przebrane za czarownice prezentują wróżby andrzejkowe młodszym uczniom szkoły.