Klasa 2b uczestniczyła w wycieczce klasowej do Nadleśnictwa Stara Kuźnia, którą zorganizowaliśmy z okazji Dnia Chłopaka. Spotkanie z leśniczym i spacer ścieżką dydaktyczną dostarczył nam wielu wrażeń oraz wzbogaciliśmy swoją wiedzę o lesie. Oglądaliśmy leśną ekspozycję, rozpoznawaliśmy mieszkańców lasów i słuchaliśmy ciekawostek o lesie podziwiając panoramę okolic z wieży przeciwpożarowej. Na koniec wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Było super!

Klasa 2b w Nadleśnictwie Stara Kuźnia

Ścieżka edukacyjna z leśniczym.

Zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie - poznajemy zwierzęta naszych lasów.

Wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

W Nadleśnictwie Stara Kuźnia.

Zwiedzanie wieży przeciwpożarowej w Starej Kuźni.

Zajęcia edukacyjne z leśniczym.

Wspólny posiłek.