W tym roku nasza szkoła kolejny raz włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Sprzątamy dla Polski". Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w najbliższej okolicy, ale także budowanie i wzmacnianie świadomości ekologicznej wśród uczniów.
Mali ekolodzy z klas I-III otrzymali gumowe rękawice i worki na śmieci. Następnie wyruszyli, aby posprzątać teren wokół szkoły. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pracowitością, zebrali mnóstwo śmieci.
Oby efekty naszej pracy utrzymywały się długo!

Klasa 1a uprzątnęła teren wzdłuż ogrodzenia szkoły - dzieci mają ręce pełne roboty, ale ich buzie są uśmiechnięte.

Klasa 1b sprząta boisko szkolne.

Uśmiechnięci uczniowie klasy 1c idą sprzątać boisko szkolne.

Klasa 2a sprząta plac przed szkołą.

Klasa 2b sprzątając dla Polski upiększyła teren wokół szkoły.

Klasa 2c sprząta trawnik obok budynku szkoły.

Klasa 3a posprzątała teren wokół amfiteatru.

Klasa 3b sprząta teren wokół amfiteatru i plac zabaw.

Klasa 3c z radością sprząta teren wokół szkoły - wszystkie znalezione papierki, butelki i inne śmieci trafiły do worka.