24 października 2023r. odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Zostali oni oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. To wyjątkowe wydarzenie, na które wszyscy czekali z niecierpliwością. Pierwszaki przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Dzielnie uczyły się wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyły podczas prób. Ceremonia dostarczyła dzieciom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wzruszeń, a wychowawcom i dyrekcji dumy i radości. Tradycyjnie dzieci przekazały panu dyrektorowi Damianowi Szyszko drzewko, które będzie rosło razem z maluchami i towarzyszyło im podczas szkolnej przygody. Cieszymy się również, że pierwszakom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli zaproszeni goście: panie wychowawczynie z przedszkoli, które ze wzruszeniem śledziły poczynania swoich byłych podopiecznych, przewodniczący Rady Rodziców pan Bartosz Wach, pani kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Joanna Hencel oraz nauczyciele, rodzice i najbliższa rodzina. Życzymy najmłodszym uczniom wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w murach naszej szkoły.